Труба з алюмінію АД31, АМГ-2н, АМГ-6М

Алюмінієві труби різного перерізу сталі широко застосовуватися в промисловості ще в 80-ті роки ХХ століття. На сьогоднішній день вони є одним з найбільш затребуваних видів кольорового металопрокату. Їх затребуваність на ринку пов’язана безпосередньо з унікальними технічними характеристиками даної продукції.

Труби з алюмінію мають цілу низку переваг:
— висока технологічність і пластичність: труби легко гнуться, ріжуться, з’єднуються методом пайки;
— незначна вага профільних алюмінієвих труб: вироби без особливих труднощів можуть транспортуватися в великих кількостях;
— висока міцність, стійкість до корозії, що означає — надійність і довговічність (експлуатаційний термін вимірюється десятиліттями!);
— висока пропускна здатність за рахунок ідеально рівної внутрішньої поверхні стінок, що дозволяє уникнути виникнення осаду. Також за рахунок цієї характеристики стало можливим використання труб меншого діаметра.
— овальні алюмінієві труби можуть витримувати широкий температурний діапазон, а також надлишковий тиск, їх використання можливе в найрізноманітніших кліматичних умовах.
 

Особливе місце серед інших алюмінієвих сплавів займають сплави з дюралюмінію. Їх висока міцність обумовлена додаванням до складу марганцю, міді та магнію. Для алюмінієвих труб характерні статична і втомна міцність, а також високий рівень опору до дії агресивних середовищ і механічних впливів.

Наведені вище характеристики, в сукупності з відносно низькими цінами на продукцію є відповіддю на питання: чому алюмінієві труби знайшли широке застосування в таких різноманітних промислових галузях і в побутовому секторі?

Труба алюмінієва кругла застосовується в машинобудуванні, з її допомогою створюються трубопроводи і газопроводи. Також вона може служити елементом декору: як оформлення перегородок і сходів, в меблевому виробництві. Алюмінієві труби застосовуються при облаштуванні інженерних комунікацій, в будівництві, авіабудуванні, суднобудуванні. На основі цих виробів створюються бензобаки, радіатори автомобілів і тракторів, трубопроводи для бензину і масла в автомобільній техніці. 

Сплав марки АД31 використовується для виробництва труб методом гарячого пресування, зовнішній діаметр таких виробів може варіюватися від 20 до 420 мм. Сплав АМГ-2Н — це алюмінієвий легкодеформований сплав, «н» в кінці назви позначає «нагартований». Застосовується у виготовленні катаних і круглих тягнених труб для трубопроводів валів трансмісій. Алюмінієві труби зі сплаву марки АМГ-6м відмінно переносять великі перепади температур (діапазон в 200 градусів). Як зовнішня, так і внутрішня їх поверхня не піддається корозії. Саме такі труби використовуються при транспортуванні газів і рідин, включаючи також хімічно агресивні речовини. 

ТОВ «НВП Укрпроімтехнологія» займається реалізацією алюмінієвих труб в Україні найбільш затребуваних марок. 

Завантажити залишки алюмінієвих труб на складі

Щоб купити алюмінієві труби залиште ваше замовлення на сайті компанії або ж звертайтеся по телефону до менеджерів. Якісний товар за доступними цінами, кваліфіковане обслуговування, доставка по Україні — ви не пошкодуєте, що вибрали саме нашу компанію!

+38 (056) 794-05-07
+38 (095) 519-13-53 

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних