Купити алюміній

ТОВ «НВП Укрпромтехнологія» займається поставками алюмінію марок Д16АТ, АМГ6, АМГ5, АД1 та ін. провідних українських та іноземних виробників виробників по ціні від 190 грн./кг.
Купити алюміній у Львові, Дніпропетровську та інших містах України, можна звернувшись в центральний офіс компанії або в одну з філій, розташованих у містах Львові, Києві, Харкові, Запоріжжі, Одесі.
Способи доставки продукції — самовивіз або оперативна доставка транспортною компанією в будь-яку точку України.

Завдяки високій корозійної стійкості та іншим корисним властивостям, алюмінієвий прокат є широко поширеним, росповсюдженою сировиною для багатьох галузей промисловості і будівництва. Виробництво і продаж виробів з алюмінію не втрачають своєї актуальності і в наш час.
Алюмінієвий прокат користується популярністю в першу чергу завдяки легкості і пластичності в поєднанні з достатньою міцністю та низькою вартістю. Алюміній використовується в електротехнічній промисловості — з нього виготовляють дроти і дрібні деталі, для яких важлива електропровідність.

Алюмінієвий прокат

Вся продукція з алюмінію, яку реалізує наше підприємство, виготовляється відповідно до вимог ГОСТ, що підтверджується відповідними сертифікатами якості. Ціни на алюмінієвий прокат та умови оплати можна уточнити в менеджерів компанії по телефону або відправивши повідомлення з сайту.

Звернувшись до менеджерів НВП «Укрпромтехнологія», ви зможете придбати наступні виробі з алюмінію:
— алюмінієвий лист, рулон
— алюмінієві плити
— алюмінієвий кутник
— труби з алюмінію
— алюмінієва шина, полоса
— алюмінієвий дріт
 алюмінієвий пруток, круг
— алюмінієву чушку

Наша компанія обробляє кожне замовлення, незалежно від об»єму. Якщо ви не знайшли в прайсах потрібної позиції — зателефонуйте в найближчий офіс і ми поставимо товар під замовлення.

Щоб купити алюміній або отримати додаткову інформацію, скористайтеся формою зворотного зв’язку:

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних