Алюмінієвий лист, рулон

Лист алюмінієвий є досить популярним видом кольорового металопрокату. Він легкий, стійкий до корозії, має високу гнучкість і при цьому відносно не дорогий. ТОВ НВП Укрпромтехнологія поставляє алюмінієві листи марок А5М, А5, АД0, АМГ, АМГ-2,5, АМГ-3, АМГ5М, АМГ-6, АМГН, АМЦ, АМЦМ, Д1, Д16, Д16А, Д16АМ, Д16АТ за ціною від 190 грн.

Щоб отримати алюмінієвий лист, матеріал з якого він виготовляється, проходить декілька етапів обробки: гарячу деформацію і холодну прокатку, а поверхня потім загартовується або відпалюється.

На ринку металів лист алюмінію представлений наступними видами:

— листи загального і спеціального призначення
— перфоровані листи
— гофровані
— рифлені.

Наша компанія поставляє виключно листи загального і спеціального призначення!

Класифікація листів алюмінію за призначенням:

• харчові
• кислотостійкі
• дюралеві
• технічні

Вибираючи лист алюмінієвий ціна, якого буде залежати від багатьох факторів, в тому числі і перерахованих вище, варто відразу визначити для себе основні характеристики і показники, якими має володіти виріб, що в подальшому буде впливати на його експлуатацію.

Застосування алюмінієвих листів: використовується як протипожежне або антиковзне підлогове покриття, захист від опадів і т.п.

Негативні моменти: алюмінієвий лист не має достатньої жаростійкості.

Купити алюмінієвий лист на вигідних умовах з доставкою по Україні можна на сайті нашої компанії, вся продукція має сертифікати, листи відповідають діючим санітарним нормам.

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних