Мідний прокат. Мідь М1 та М2

ТОВ «НВП Укрпромтехнологія» реалізує широкий спектр найменувань мідного прокату марок М1 та М2 для будівництва, машинобудування, виробництва промислового та побутового обладнання та інших галузей промисловості:
— труби і трубки М1 та М2
— шестигранник мідний
— мідні прутки, круги 
— мідний лист
— мідна, полоса, шина, стрічка
— мідний дріт

Великим попитом у покупців користуються мідні труби для водопостачання, покрівельні мідні листи, мідна трубка, мідний дріт та інші якісні металеві вироби. Прокат з міді не піддається іржі, а навпаки, набуває з роками шляхетний відтінок.

Мідні труби — характеристика та застосування

Мідні труби є кращим матеріалом для монтажу систем водопостачання, паливних трубопроводів, газопостачання та інших. Вироби мають відмінні користувацькі характеристики та високий ступінь надійності. Саме тому мідні труби ціна яких, звичайно, відрізняється від сталевих, є оптимальним варіантом при прокладанні трубопроводу.

Переваги мідних труб:

  • Зносостійкість
  • Міцність
  • Довговічність
  • Не піддаються корозії
  • Інертність до впливу середовища
  • Стійкість до температур
  • Безпека для здоров’я людей.

Мідний дріт

Мідний дріт виробляється з чистої міді марок М1 і М2 за ГОСТом 492-2005. Марка М1 відрізняється особливою пластичністю, стійкість до корозії, теплопровідністю та електропровідністю. З мідного дроту М1 виробляють кабелі, контактні проводи і провідникові матеріали. Щоб купити мідний дріт — зверніться до менеджерів нашої компанії.

Якщо ви плануєте купити вироби з прокату міді, менеджери ТОВ «НВП Укрпромтехнологія» запропонують вам розумні ціни та вигідні умови розрахунку. На складах та філіях підприємства у містах Львів, Дніпропетровськ, Київ, Харків, Запоріжжя та Одеса завжди є вироби високої якості. Не знайшли потрібної позиції — наші фахівці поставлять товар біз замовлення, організують доставку в будь-який куточок України.

Скористайтеся формою зворотного зв’язку, щоб купити мідний металопрокат або отримати додаткову консультацію:

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних