Мідний лист

ТОВ НВП Укрпромтехнологія реалізує зі складу та під замовлення мідні листи М1 і М2 товщиною від 0,4 до 32 мм — в листах і рулонах. Повний асортимент товару на складі представлений у розділі «Склад».

Виготовляється мідний лист відповідно до вимог ГОСТу 859, зі сплавів, які мають малу відсоткову частку різних домішок, і має певний ряд класифікацій: лист М1, М2, М3. Лист міді реалізується поштучно, рулоном або шматком, в залежності від потреб замовника. Вироби з міді (прокат) мають стійкість до агресивних атмосферних явищ, не схильні до корозії, добре проводять тепло, електрику.

Листова мідь може бути холоднокатаною або горячекатаною, листи міді діляться на:

• м’які
• напівтверді
• тверді

Сфера використання — покрівля будівель і споруд, системи водопостачання, частини опалювальних приладів, виготовлення декоративних елементів (флюгера, таблички, карбування і так далі). Широкий спектр використання і хороші характеристики довговічності, пластичності і корозійної стійкості, дозволяють використовувати мідні листи для монтажу різних систем, будівництва і так далі. Якщо розглядати мідний лист ціна від 190 грн/кг — варто згадати саме ці показники, які окупають витрачені кошти.

Купити мідний лист — поштучно, рулоном або шматком — розкрій згідно індивідуальних побажань замовника — можна в нашій компанії, відправивши повідомлення з сайту або зателефонувавши менеджеру.

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних