Мідна полоса, шина, стрічка

Шина (полоса) мідна — це сорт мідного прокату, який був виготовлений за допомогою холодної або гарячої деформації. Шини мають високу ступінь електропровідності струму високої величини завдяки чому використовуються в силових установках, трансформаторах, при виробництві токопроводов.

Мідні шини М1 і М2 дуже пластичні, легко деформуються в як в холодному, так і гарячому стані, мають високу ступінь зносостійкості. Шина мідна — це важливий, можна сказати, незамінний елемент в самих різних галузях промисловості. Її широко використовують в машинобудуванні, космонавтиці, при будівництві, вона прекрасний матеріал для декору та оздоблення, як усередині приміщень, так і зовні.

Шина мідна ціна від 190 грн/кг буває наступних видів видів:

• М’які мідні шини
• Тверді
• Тверді з безкисневої міді

Мідна стрічка виготовляється холоднокатані способом, має прямокутний перетин. Компанія Укрпромтехнологія поставить зі складу мідну стрічку товщиною 0,2 — 0,65 мм. З повним асортиментом міді ви зможете ознайомитися в розділі «Слад».

Купити мідну шину, полосу або стрічку, інші вироби з міді, можна на нашому сайті, скориставшись формою зворотнього зв’язку або за телефонами, вказаними в розділі «Контакти».

Скористайтеся формою, щоб відправити повідомлення менеджеру:

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних