Мідний дріт

Мідний дріт користується великим попитом оскільки має низку позитивних характеристик: він не магнітиться, пластичний, легко ріжеться та піддається пайці, добре гнеться, не схильний до корозії, має високий показник термостійкості, електричний опір — мінімальний. Дріт мідний М1 може використовуватися навіть в особливо складних умовах, при цьому не втрачаючи своїх технологічних характеристик.

Мідний дріт 1 — 6 мм, застосовується в електроенергетиці, машинобудуванні, будівництві, в легкій промисловості, поліграфії. Використовується для виготовлення плавких запобіжників, електродвигунів, різних видів трансформаторів, є сировиною для виготовлення заклепок, цвяхів, різного виду фурнітури.

Є необхідність купити дріт мідний 1-6 мм? — Зверніться в компанію НВП Укрпромтехнологія. У нас ви зможете придбати мідний прокат необхідних параметрів зі складу (актуальні залишки ви знайдете в розділі «Склад») або під замовлення.

Мідний дріт ціна від 190 грн/кг, може бути виготовлений з м’якого або твердого матеріалу.

Вибір дроту з міді цілком очевидний — більш довговічного матеріалу, який зберігає свої первісні якості, знайти досить складно.

Для замовлення товару або консультації скористайтеся формою зворотнього зв’язку:

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних