Мідна труба, трубка М1 та М2

 

Компанія Укрпромтехнологія поставляє зі складу та під замовлення мідні труби різної товщини і діаметра. Труба або трубка мідна виготовляється з міді марок М1 та М2. Форми поставки — безпосередньо мідні труби (трубки) і бухти.

Мідь вирізняється тривалим терміном експлуатації — до ста п’ятдесяти років. Мідні труби пластичні, не схильні до корозії, можуть використовуватися при різних температурних режимах.

Мідні труби виготовляють холоднокатаним або гарячекатаним способом. Вони відрізняються твердістю, довжиною, діаметром перетину і товщиною стінки. Відповідно, труба мідна ціна, якої буде залежати від усіх перерахованих вище показників, повинна обиратися відповідно до умов експлуатації.

У компанії ТОВ НВП Укрпромтехнологія, ви зможете придбати мідні труби М1 і М2 діаметром від 4 до 110 мм, товщина стінки від 0,5 до 30 мм, за ціною від 190 грн/кгАсортимент мідного прокату ви можете переглянути в розділі «Склад» на нашому сайті.

Основна сфера використання таких труб — кондиціонери, трубопроводи, транспортування природного газу і рідкого палива, різні види обігрівачів. Мідні труби використовуються для систем гарячої та холодної води, а так само для питної води. Мідна труба навіть може стати елементом дизайну, завдяки своєму оригінальному зовнішньому вигляду.

Купити мідну трубу необхідного діаметру та товщини стінки, в бухтах або шматками певної довжини, можна в нашій компанії, легко замовивши необхідні вироби на сайті або за телефоном.

Скористайтеся формою, щоб замовити мідні труби або отримати консультацію:

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних