Алюмінієва плита

ТОВ НВП Укрпромтехнологія поставляє зі складу та під замовлення плиту з алюмінію марок АМг5, АМГ-6, АМГ-6н, В95, В95Т1, Д16, Д16Т за ціною від 190 грн./кг, товщиною від 12 мм до 40 мм. Уточнити наявність необхідної вам продукції можна в розділі «Склад» на сайті. Якщо потрібного прокату немає в наявності — зверніться до менеджера компанії — і ми поставимо вам алюміній під замовлення.

Алюмінієва плита не є кінцевим продуктом. Вона використовується для виготовлення необхідних деталей і конструкцій в промисловості, застосовується в якості матеріалу для будівництва тимчасових конструкцій: паркани, каркаси складів і ангарів. На українському ринку представлений великий асортимент алюмінієвих плит, які відрізняються по довжині, товщині і ширині, виробляються з різних марок алюмінію.

Плити з алюмінію мають спеціальне маркування, яке містить дані про метал, виробника, розміри виробу, номер партії, а так само позначку служби контролю якості.

Плита алюміній (АП) класифікується наступним чином:

• По точності виготовлення (АП нормальної точності, АП підвищеної точності (П))
• За способом виготовлення (НЕ плаковані, АП з технологічної плакіровкой (Б), з нормальною плакіровкой (А))
• Станом поверхні металу (АП без термообробки, загартовані і природно зістарені (Т), загартовані і штучно зістарені (Т1)).

Купити алюмінієву плиту можна скориставшись формою повідомлення з сайту, зателефонувавши менеджеру або написавши нам на пошту. Доставимо товар по Україні!

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних