Алюмінієвий круг, пруток

Пруток (круг) алюмінієвий — це виріб круглого перетину, який виготовляється з чистого алюмінію або сплавів на його основі. Залежно від хімічного складу сплаву будуть змінюватися і характеристики виробів.

Пруток або круг алюмінієвий може мати такі характеристики:
• АМЦ — має високу корозійну стійкість, електропровідність
• АТ — висока пластичність і міцність
• АК — добре переносить навантаження високих температур

ТОВ НВП Укрпромтехнологія поставляє зі складу та під замовлення круги з алюмінію марок АД1, АД-31, АК-4, АК-6, АК-8, АМГ, АМГ-6, АМГ-6М, АМЦ діаметром від 35 мм до 200 мм і прутки з дюралюмінію Д1, Д16, Д1Т, В95Т1 діаметром від 10 мм до 200 мм. Ціна виробів — від 190 грн/кг. Повний асортимент дивіться в розділі «Склад».

Алюмінієвий круг, виготовлений відповідно до вимог ГОСТу 21488-97 описується наступними параметрами: точність, міцність, довжина.

Чому використання алюмінію вигідніше, ніж інших видів кольорового металопрокату? Виріб має на поверхні спеціальну оксидную плівку, яка підвищує його стійкість до корозії, пруток з алюмінію технологічний, легкий.

Круг алюміній використовується в машинобудуванні, приладобудуванні, фармацевтиці, корабле- та літакобудуванні, в інших галузях промисловості. А пруток Д16Т — використовується для оздоблювальних робіт і створення конструкцій (сходів, стелі і так далі).

Купити алюмінієвий пруток можна на нашому сайті, скориставшись формою відправки повідомлень або зателефонувавши за телефонами, вказаними в розділі «Контакти». Наші менеджери допоможуть з вибором, оформлять доставку, при необхідності допоможуть з порізкою або порубкой металу.

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних