Бронзові втулки БрАЖ 9-4, БрОЦС, БрОФ, БрАМЦ

Втулка — це деталь механізму, яка представляє собою металеву трубку конічної або циліндричної форми, що має осьовий отвір. Бронзові втулки випускаються зі сплаву міді з оловом або іншими легуючими металами, за цим критерієм розрізняють втулки з олов’яної або безолов’яної бронзи.

Бронзові втулки сьогодні — незамінний елемент в приладобудуванні, машинобудуванні, верстатобудуванні та багатьох інших промислових галузях. Вони дозволяють значно знизити силу тертя у вузлах різних пристроїв. Втулки, як і інший бронзовий прокат, користуються великою популярністю завдяки якісним характеристикам сплавів з бронзи, а саме: пластичності в поєднанні з високою міцністю, хорошою електропровідністю і корозійною стійкістю. Завдяки даним властивостям бронзові деталі сприяють безперебійної тривалій роботі приладів і обладнання, зниженню ризику аварійних ситуацій.

Маркування бронзи просте в прочитанні: «Бр» спочатку назви означає «бронза», далі йдуть перші літери з назв елементів, які були додані в сплав, а також процентний коефіцієнт домішок.

Втулки з бронзи БрАЖ 9-4, леговані алюмінієм і залізом, мають досить високий рівень твердості, їх не рекомендують застосовувати в апаратах з високим ступенем тертя. Втулки БрОЦС дозволяється використовувати в найважливіших вузлах машин і механізмів. З цього сплаву виготовляють деталі, що працюють на знос, вони стійкі до ерозії, як в прісній, так і в морській воді і в інших середовищах. Втулки БрОФ, внаслідок додавання фосфору, мають гарні антифрикційні властивості. Вироби з цих сплавів використовуються в механізмах з постійним навантаженням (напр. електродвигуни, компресори). Зі сплавів бронзи БрАМц виготовляють деталі для тарілок, коробок сальників, корпусів, кришок насосів. Також втулки і заготовки з цієї марки сплавів використовуються в суднобудуванні.

У нашій компанії ви зможете купити бронзу за вигідними цінами (зі складу або під замовлення) з доставкою по Україні. Звертайтеся до менеджерів Укрпромтехнологія, і вони допоможуть визначитися з потрібним розміром виробів (втулки на складі представлені як невеликими розмірами, так і вагою понад 1 тонну!). Зокрема, ми пропонуємо великий асортимент бронзових прутків, дроту, втулок і кругів з бронзи наступних марок: БрАМц9-2, БрА5, БРХ-1, БрАЖ 9-4, БрАЖМц10-3-1,5, БрБ2, БрКМЦ 3-1, БрО8-03, БрОЦС 555, БрОФ 10-1, БрОФ 6,5-0,15, БрОЦ 4-3. 

Для замовлення, зв’яжіться з нами по телефону:

+38 (056) 794-05-07
+38 (095) 519-13-53 

Copyright ©ТОВ «НПП УКР­ПРОМ­ТЕ­ХНО­ЛО­ГІЯ» 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних