Нержавіюча безшовна капілярна труба

Великі виробничі та промислові підприємства, що використовують якісне та відповідальне обладнання у своїй роботі, уважно підходять до вибору конструкційних матеріалів, за допомогою яких монтуються зовнішні та внутрішні трубопроводи, призначені для перекачування та транспортування різних технологічних рідин. У деяких галузях таке спеціалізоване лабораторне обладнання використовується для високоякісної роботи, пов’язаної з аналізом та отриманням точних результатів, тому в його монтажі своє активне застосування знайшла нержавіюча безшовна капілярна труба, що виготовляється в нашій компанії на сучасному професійному обладнанні, а також у згоді з усіма діючими.

Нержавіюча безшовна капілярна труба — «ціна-якість» в ідеальному співвідношенні.

Хоча наша компанія є виробником величезного асортименту нержавіючого металопрокату, безшовна капілярна труба користується широким попитом серед покупців за рахунок таких властивостей, особливостей та характеристик:

  • Висока стійкість до впливу іржі та корозії, а також опірність агресивним хімічним речовинам;
  • Здатність витримувати максимально високу температуру рідин і складів, що транспортуються;
  • Довговічність та зносостійкість навіть при постійній експлуатації з максимальним навантаженням;
  • Біологічна інертність, за рахунок чого рідини, що перекачуються, не втрачають своїх властивостей;
  • Механічна міцність та здатність витримувати високий тиск усередині магістралей.

Щоб забезпечити високу якість та гарантувати практичність безшовної нержавіючої капілярної труби, під час виготовлення фахівці здійснюють кожен етап виробництва з орієнтиром на ГОСТ 14162-79, а також на санітарно-гігієнічні норми, завдяки чому матеріал можна використовувати в харчовій промисловості та інших сферах. Міцність, стійкість і довговічність нержавіючої капілярної труби забезпечує марка сталі 12Х18Н10Т або AISI 321, у складі якої також міститься хром, нікель, молібден, кремній та інші легуючі компоненти.

Співпрацюємо з виробником, що гарантує якість

Наша компанія працює у сфері виробництва безшовної нержавіючої капілярної труби та інших видів металопрокату протягом багатьох років. За цей час кількість наших ділових партнерів поповнилася солідними та відомими компаніями та підприємствами, які ведуть свою діяльність усередині країни та за кордоном.

Сьогодні купити безшовну капілярну трубу ми пропонуємо клієнтам з можливістю самовивезення зі складів, відкритих у великих обласних центрах або безкоштовною доставкою по Києву та області. Окрім вигідних розцінок, заявлених нами на готову продукцію, ми також робимо привабливі спеціальні пропозиції та приємні знижки для постійних та оптових покупців. Замовити трубу можна в нашій компанії по телефону або через офіційний сайт, де також можна поставити будь-які питання консультантам щодо разової покупки або довготривалого співробітництва.

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних