Корозійностійка технічна нержавійка 12Х17 — AISI 430

Нержавіюча сталь широко використовується в різноманітних промислових цілях. Це вид легованої сталі, яка стійка до корозії, внаслідок вмісту в складі сплаву 12 і більше відсотків хрому. У разі взаємодії цього типу сталі з киснем на поверхні виробу утворюється інертна плівка з оксиду хрому, що захищає сплав від шкідливих впливів середовища. 

Далеко не кожна марка нержавійки має стійкість хромоксідной плівки до хімічних і механічних впливів. При реакції з киснем плівка має здатність відновлюватися, проте для оптимізації виробничих процесів були створені особливі марки нержавіючих сплавів, які можуть експлуатуватися навіть в умовах різного роду агресивних середовищ. Одним з популярних сплавів цього типу є 12Х17, з якого виготовляють деталі, придатні для експлуатації в розведених розчинах солей та кислот. 

Корозійностійка технічна нержавійка марки 12Х17 відноситься до сплавів феритного класу. Закордонним аналогом є AISI 430, замінити таку сталь може також сплав 12Х18Н9. 

Холодна обробка — найоптимальніша для цього типу сплавів у відпаленому стані. Глибока витяжка, вигин, формування — такі маніпуляції жодним чином не впливають на технічні характеристики 12Х17. 

Сплав має в складі високий відсоток хрому і низький — вуглецю. Саме такі пропорції роблять його високоміцним і в той же час — дуже пластичним. Марка 12Х17 відмінно зварюється, штампується, стійка до різких коливань температур (будучи жаростійкою, витримує температуру до 800С). Вона відмінно переносить вплив агресивних середовищ, в тому числі сірковмістних, взаємодія з якими могло б загрожувати корозійними процесами. У складі сталі не міститься молібден і нікель, що істотно знижує її ціну в порівнянні з іншими марками 300-го ряду. 

Сталь AISI 430 застосовується в самих різних галузях — від нафтогазової промисловості до архітектурних і дизайнерських проектів (як декораційна основа для прикраси приміщень і будівель). Її використовують в автомобілебудуванні, при виготовленні трубопровідних систем і побутової техніки. У гірничій і цукровій промисловості з цього сплаву виготовляють вантажно-розвантажувальне обладнання. Широке застосування сталь знайшла в харчовій промисловості, в тому числі як матеріал для кухонного начиння і мийок. Можлива також експлуатація деталей з цього сплаву в розведених розчинах лимонної, оцтової, азотної кислот, а також у розчинах солей з окисними властивостями. 

Компанія Укрпромтехнологія реалізує зі складу та під замовлення різні марки технічної нержавійки. У тому числі і описаного вище сплаву 12х17. Великим попитом користується лист нержавіючий 12х17, круги 12х17, а також труби нержавіючі 12х17. Звертайтеся до менеджерів компанії або ж залишайте замовлення на сайті і вже завтра ви станете володарем високоякісної сертифікованої продукції за вигідними цінами! Розвозка металопрокату здійснюється по території всієї України в будь-яких кількостях. 

За консультацією або з приводу замовлення зв’яжіться з менеджером за тел .:
+38 (056) 794-05-07
+38 (095) 519-13-53 

Copyright © ТОВ "НВП Укрпромтехнологія" 2015 -2024 – Продаж нержавійки та кольорових металів.

Замовити дзвінок

Менеджер зв’яжеться з вами протягом 30 хвилин

*Натискаючи на кнопку “Перезвоніть мені”, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних